Příroda nám zatím ukazuje svou vlídnější tvář – podzimní deště a plískanice jsou teprve před námi. Sluníčko nám velí využít poslední chvíle k tomu, abychom dohnali, co se dá, a zahrady a zahrádky připravili na zimní spánek. Sluneční paprsky se prohání po pestře zbarvených korunách stromů, ale tu sílu, která by nás prohřála jako v létě, už nemají.

A tady bývá často jedna z prvních příčin nachlazení a chřipek. Láká nás to ještě odložit oblečení, při práci se zpotíte, ofoukne Vás podzimní větřík a nachlazení s rýmou už klepou na dveře. Mezi nejčastější příznaky patří teplota, bolest v krku, rýma, kašel, únava a malátnost.

Proto jsme pro Vás do naší aktuální říjnové nabídky vybrali několik přípravků, které Vám pomohou uvedené obtíže zmírnit.

PŘI BOLESTECH V KRKU

Při bolesti v krku použijte NEOSEPTOLETE DUO SPREJ. Jeho kombinovaný účinek – dezinfekce sliznic a tlumení bolesti v krku je vhodný při silnějších obtížích. Pokud Vám vyhovují proti bolesti v krku více pastilky, které se rozpouštějí v ústech, připravili jsme pro Vás SEPTOLETE PASTILKY. K dispozici jsou také ve variantě bez cukru SEPTOLETE D.

OCHRANA NAŠICH NEJMENŠÍCH PROTI OPRUZENINÁM

Na naše nejmenší jsme pamatovali nabídkou – BEPANTHEN CARE MAST 100g – pro předcházení opruzenin a péči o citlivou dětskou pokožku. Mast neobsahuje alergeny, parfemace ani konzervační látky. Je vhodná i na péči o bradavky při kojení.

PROTI DRÁŽDIVÉMU SUCHÉMU KAŠLI A BOLESTI V KRKU NAŠICH DĚTÍ

Novinka nejen pro děti od 1 roku je při léčbě dráždivého suchého kašle a bolesti v krku nápomocen JUNIOR – ANGIN SIRUP. Obsahuje výtažky z lišejníku islandského, používaného pro svůj zklidňující efekt na sliznice, a slézu. Neobsahuje alkohol, cukr ani umělá barviva.

NA UCPANÝ NOS

Nosní sprej OLYNTH HA 0,1% poskytne rychlou a účinnou pomoc při ucpaném nosu. Obsah kyseliny hyaluronové zajišťuje zvlhčení a regeneraci nosní sliznice. OLYNTH HA 0,05% je vhodný pro stejné obtíže u dětí od 2 do 7 let.

PRO PODPORU VYKAŠLÁVÁNÍ

Podzimní nachlazení jsou často doprovázena kašlem. Na podporu vykašlávání a rozpouštění hlenů máme v nabídce hned dva sirupy na bázi přírodních látek – JITROCELOVÝ SIRUP BIO a BRONCHIPRET SIRUP, s obsahem extraktů z břečťanu a tymiánu. Oba sirupy jsou vhodné i pro děti od 1 roku věku.

PRO DOBRÉ TRÁVENÍ A SPOKOJENÉ BŘÍŠKO NAŠICH MALIČKÝCH

BIOPRON PROBIOTICKÉ KAPKY PRO DĚTI OD 3 MĚSÍCŮ pomáhají doplnit do dětského organismu probiotika, potřebná pro dobré trávení a spokojené bříško našich maličkých. Denní dávka 6 kapek obsahuje 1 miliardu bakterií kmene Lactobacillus rhamnosus.

NA TRÁVICÍ OBTÍŽE DOSPĚLÝCH

Podzimní období často přináší trávicí potíže i dospělým. Na rychlou pomoc jsme pro Vás připravili přípravek NOLPAZA 20mg, který poskytuje dlouhodobou úlevu od pálení žáhy a snižuje množství žaludeční kyseliny.